Indywidualna Opieka e-Mentorska

Dojrzała praktyka bycia terapeutą SI jest formą sztuki wymagającą umiejętności, doświadczenia, refleksji i współpracy. Doświadczenie pokazuje, że nauczanie, mentoring i praktyka pokrywają się, ale nie są identycznymi zestawami umiejętności. Dobry mentor musi mieć przeszkolenie, umiejętności i doświadczenie w każdym z zaangażowanych obszarów. Ponadto ani sama obserwacja, ani sama praktyka nie skutkują wykwalifikowanymi praktykami. Refleksja jest kluczową częścią rozwoju wykwalifikowanych i doświadczonych praktyków. Proces mentoringu jest kluczowym krokiem skupionym na procesie refleksji, który pojawia się w złożonej wymianie między mentorem / podopiecznym. Aby umówić się na konsultację, możesz poprosić o spotkanie. Jeśli nie jesteś pewien, czy mentoring jest dla Ciebie odpowiedni i chciałbyś umówić się na krótką konsultację w celu ustalenia, czy moje usługi będą dla Ciebie odpowiednie, skontaktuj się ze mną.
Powody, dla których wybiera się opiekę mentora:
  • stać się lepszym praktykiem
  • otrzymać refleksję i informację zwrotną na temat aktualnych umiejętności
  • przegląd i pogłębienie technik
  • przygotować się do testów certyfikacyjnych
  • konsultacje w trudnych sprawach klientów
  • przejrzeć i pogłębić szczegóły techniczne
  • konsultacje w sprawie wyzwań etycznych, które naturalnie pojawiają się w praktyce klinicznej
Filozofia:
„Mentor to ktoś, kto nie wytknie Ci błędów. On wie, że to część procesu Twojego rozwoju.”
Oto kilka podstawowych informacji o mojej filozofii mentoringu, jeśli rozważasz współpracę ze mną:
  • Głównym celem jest pomóc ci stać się lepszym praktykiem.
  • Będziemy współpracować, aby określić Twoje osobiste cele edukacyjne i poziom umiejętności.
  • Będziemy współpracować, aby wspólnie zaprojektować program mentorski, który pomoże Ci osiągnąć cele edukacyjne.
Czego oczekiwać:
Na początku porozmawiamy o powodach, dla których poszukujesz mentora, a także o tym, jakie mogą być Twoje osobiste cele edukacyjne / edukacyjne. Opierając się na doświadczeniu, przedstawię kilka zaleceń, w jaki sposób możemy współpracować, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele.
Możliwe opcje mentoringu:
Spotkanie 1 na 1 (on-line), podczas którego dokonujemy przeglądu materiałów i informacji. Spotkanie 1 na 1 (on-line), podczas którego omawiamy klientów i Twoje sprawy. Spotkanie 1 na 1 (on-line), podczas którego wskazuję drogi rozwoju zawodowego np. praca z pacjentem dorosłym. Oraz wiele innych opcji w zależności od Twoich potrzeb edukacyjnych. Cena: 200 PLN za każde spotkanie on-line… Ty decydujesz ile potrzebujesz tych spotkań dla swojego rozwoju.